RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

13-latek zginął na kolonii w Olsztynie

Publikacja: Czwartek, 23 lipca (11:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzynastoletni chłopiec zginął w nocy na terenie miasteczka akademickiego Kortowo w Olsztynie. Kolonista wypadł z okna na czwartym piętrze budynku. Zmarł w szpitalu. Okoliczności jego śmierci jeszcze nie są znane.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że koledzy z jego pokoju nie widzieli wypadku. Opiekunowie zajmujący się grupą kolonistów zostali przebadani alkomatami – byli trzeźwi.

Chłopiec pochodził z Małopolski; w czwartek przyjechał na kolonię do Olsztyna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Olsztyn

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: