RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

12-latka handlowała alkoholem

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Augustowie na Podlasiu 12-letnia dziewczynka handlowała we własnym domu alkoholem.

Sprzedaż odbywała się przez okno. Dziewczynka była w domu sama, policja ustala teraz, czy dziecko wykazało się własną inicjatywą, czy może takie polecenie otrzymało od matki.

Okazało się, że w tym domu funkcjonuje "sklep" z alkoholem z przemytu. Policjanci znaleźli 40 butelek alkoholu oraz 160 paczek papierosów bez znaków akcyzy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: