RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Śnieżyca nad brytyjskim boiskiem

Publikacja: Sobota, 8 kwietnia (18:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po 21 minutach gry piłkarze pierwszoligowego Sunderland, goszczącego drużynę Fulham, musieli zejść z boiska. Grę uniemożliwiła śnieżyca, która przeszła nad stadionem.

Takie rozwiązanie w zasadzie odpowiadało gospodarzom – zajmując ostatnie miejsce w tabeli Premier League, przegrywali bowiem 0:1.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: