RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Słowenia powiększa swoje terytorium

Publikacja: Piątek, 3 listopada (19:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Słowenia powiększa swoje terytorium. 100 mln euro wydadzą Słoweńcy na budowę sztucznej wyspy na Morzu Adriatyckim. Wysepka ma mieć kształt delfina – na jej brzegach powstaną plaże, a w środku ogród botaniczny i ośrodek termalny. Całość z lądem połączy most.

Budowa ma rozpocząć się w 2013 r. i potrwać do 2020 r.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: