RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Domy strachu" w Nowym Jorku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

<i> Ludzie uwielbiają się bać</i> – tak twierdzi Tim Haskell, amerykański producent teatralny i w każdej z pięciu dzielnic Nowego Jorku otwiera „dom strachu”.

Artysta postanowił stworzyć miejsce, w którym można zmierzyć się z największymi lękami. Na podstawie badań ustalił listę 13 najbardziej przerażających fobii i obsesji – każdej z nich poświęcono jeden pokój „nawiedzonego domu”.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: