RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Morgan Freeman wyszedł ze szpitala

Publikacja: Piątek, 8 sierpnia (06:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Amerykański aktor Morgan Freeman został zwolniony ze szpitala, gdzie znalazł się po wypadku samochodowym w miniony weekend. 71-letni laureat Oscara, doznał złamania kości i innych obrażeń, kiedy w niedzielę stracił kontrolę nad kierownicą samochodu w okolicach swego domu w stanie Missisipi. Ranna została także towarzysząca mu kobieta.

Freeeman, znany z takich filmów, jak "Skazani na Shawshank", "Siedem", "Amistad" czy "Bruce Wszechmogący", zdobył Oscara (2005 rok) za najlepszą rolę drugoplanową w "Za wszelką cenę" Clinta Eastwooda. Był cztery razy nominowany do statuetki.

W 2008 roku można go oglądać aż w trzech filmach: komedii "Choć goni nas czas" z Jackiem Nicholsonem, "Wanted-Ścigani" i ostatniej części przygód Batmana "Mroczny Rycerz".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: wypadek

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: