RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"7 pytań o 07:07". W piątek rozmowa o energetyce

Autor: , Publikacja: Czwartek, 17 marca (21:17) Aktualizacja: Wtorek, 7 czerwca (19:00)

"Siedem pytań o siódmej siedem!" - Bogdan Zalewski na otwarcie piątkowego, porannego programu w internetowym radiu RMF24 zapyta o najbardziej palące kwestie energetyczne.

Co z rosyjskim gazem, ropą i węglem? Co począć z tymi gazowymi, ciekłymi i stałymi kopalinami z państwa Putina duszącymi, zalewającymi i zasypującymi Unię Europejską, w tym Polskę? Co z ogromną presją Brukseli i Berlina na energię odnawialną związaną z unijnym tzw. Zielonym Ładem, skoro mamy radykalnie odmienną sytuację - wojnę w Europie rozpętaną przez reżim na Kremlu?

Gościem naszego dziennikarza będzie poseł Stanisław Żuk z Koła Parlamentarnego Kukiz’15 - Demokracja Bezpośrednia, inżynier górnictwa, menedżer, związany przez wiele lat z Kopalnią Węgla Brunatnego Turów w Bogatyni. 

"7 pytań o 07:07" - tylko w RMF24.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: