RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zrobił selfie. Dostał kontrakt od Gucci

Publikacja: Czwartek, 9 lipca (20:27) Aktualizacja: Czwartek, 9 lipca (20:00)

19-latek z Gävle w Szwecji dostał kontrakt od jednego z największych domów mody w Mediolanie. „To było zwykłe selfie” – zdradza kulisty swojego sukcesu w rozmowie z gazetą „Aftonbladet”.

Wszystko zaczęło się pewnego wieczoru w maju, kiedy Martin Bohlin siedział w towarzystwie kolegów i popijał wino. Zrobił sobie na pamiątkę zdjęcie i umieścił na Instagramie. Pod zdjęciem napisał: "Pomóż mi zostać sławnym".

Podziałało, bo tego samego wieczora odezwał się do niego agent. Poprosił o kontakt na mailu.

Potem wszystko potoczyło się bardzo szybko. Martin pojechał do Sztokholmu, gdzie fotograf zrobił już mu profesjonalne zdjęcia do portfolio. Wysłał je do Mediolanu i w tym samym dniu odezwał się dom mody Gucci.

(j.)

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: