RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zgubił żonę w podróży poślubnej

Publikacja: Piątek, 11 października (14:15) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Ponad dwóch godzin potrzebował pewien Niemiec, aby zorientować się, że na stacji benzynowej przy autostradzie zostawił żonę i w dalszą drogę odjechał bez niej. Młode małżeństwo wracało do Berlina z podróży poślubnej do Francji.

Kobieta spała w tylnej części furgonetki, gdy jej mąż zjechał z autostrady w okolicy miasta Bad Hersfeld w środkowych Niemczech, by zatankować. W tym czasie pasażerka wymknęła się do toalety, nie uprzedzając męża, który odjechał niczego nie podejrzewając.  

Dopiero po 2,5 godz. Niemiec zorientował się, że jest w aucie sam. Zaniepokojony zadzwonił na policję, która powiedziała, że żona cierpliwie czeka na niego na stacji benzynowej. 

(mpw)

Źródło: PAP
Tagi: Niemcy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: