RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zebrali w Gorcach 300 kg śmieci

Publikacja: Poniedziałek, 23 czerwca (21:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pokonali 154 km szlaków, zbierając 60 worków śmieci, czyli ok 300 kg. W akcji uczestniczyło ponad 40 osób, wszyscy dobrze się bawiąc i pomagając przyrodzie odzyskać lepszy stan...

W projekcie "Czyste Góry Czyste Szlaki" Klubu Podróżników Śródziemie mógł wziąć udział każdy. W jej ramach można było nie tylko wędrować po górskich szlakach, ale także je posprzątać.

W sobotę i niedzielę miłośnicy przyrody spotkali się na Przełęczy Knurowskiej, by lepiej poznać Gorczański Park Narodowy z najpiękniejszą panoramą na Tatry.

W trakcie wędrówek górskimi szlakami, uczestnicy akcji zbierali wszystko to, co nie powinno znajdować się na łonie natury.

Źródło:  

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: