RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pobiegną po schodach. Na wyścigi

Publikacja: Sobota, 23 listopada (07:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 360 zawodników zgłosiło się do niedzielnych mistrzostw Polski w biegu po schodach, które zostaną rozegrane w katowickim Altusie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 30 pięter tego najwyższego w regionie budynku.

Biegacze będą wyruszać na klatkę schodową co pół minuty. Pierwszy o godz. 11.00.

Zgodnie z regulaminem nie wolno blokować miejsca przy wyprzedzaniu. Przed startem uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z trasą i trening.

Po osiągnięciu szczytu budynku organizatorzy zapewniają medale, napój i ...zjazd windą na parter.

(abs)

Źródło: RMF24/PAP
Tagi: bieg

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: