Łoś spacerował przy ulicy Powstańców Śląskich. Zwierzę wbiegło pod jadącą osobową hondę. Łoś urwał samochodowe lusterko i rozbił szybę. Następnie ranny uciekł na parking pobliskiego kina.
Na miejsce przyjechał weterynarz. Łoś dostał zastrzyk usypiający. Ma tylko powierzchowne obrażenia. Trafił do Puszczy Kampinoskiej.
(mal)