RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łoś spacerował po Bemowie. Uderzył w auto

Publikacja: Czwartek, 22 maja (16:52) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Ranny łoś został sprawcą sporego zamieszania na warszawskim Bemowie. Blisko półtonowe zwierzę uderzyło w samochód osobowy przed centrum handlowym.

Łoś spacerował przy ulicy Powstańców Śląskich. Zwierzę wbiegło pod jadącą osobową hondę. Łoś urwał samochodowe lusterko i rozbił szybę. Następnie ranny uciekł na parking pobliskiego kina.

Na miejsce przyjechał weterynarz. Łoś dostał zastrzyk usypiający. Ma tylko powierzchowne obrażenia. Trafił do Puszczy Kampinoskiej.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: Łoś

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: