Bohaterami amatorskiej filmowej produkcji pt. "Świąteczna gorączka, czyli św. Mikołaj u św. Ludwika" są m.in. pracownicy i wolontariusze Fundacji Zdrowie Dziecka działającej na rzecz Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Święty Mikołaj jest wyjątkowo roztargniony, musi być ciągle przywoływany do porządku przez swojego pomocnika - renifera - opowiada Marcin Czarnobilski z Fundacji. Czy zdąży rozdać prezenty? Przekonajcie się sami!
Zobaczcie też kulisy świątecznej produkcji:
Mamy w Szpitalu wspaniały zespół, który potrafi rozbawić do łez nie tylko dzieci hospitalizowane na oddziałach, ale też ich rodziców i opiekunów. Dlatego realizacja podobnych projektów z takimi ludźmi to czysta przyjemność! - cieszy się Honorata Brzozowska, kierownik biura Fundacji Zdrowie Dziecka, przywołując inne inicjatywy, które miały na celu nie tylko bawić, ale też edukować, jak muzyczny challenge podjęty m.in. przez pielęgniarki Szpitala św. Ludwika, które w teledysku śpiewająco i gestami pokazywały, jak prawidłowo myć ręce.