RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek na Mazowszu: Z lawety spadły mercedesy

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 23 września (08:31) Aktualizacja: Poniedziałek, 23 września (08:00)

Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych - w tym lawety - na drodze krajowej nr 7 na Mazowszu, w miejscowości Widów w okolicy Grójca. Uderzenie było tak silne, że z lawety zjechały trzy mercedesy.

Jezdnia krajowej "7" w kierunku Radomia jest zablokowana. Blokują ją mercedesy, które zjechały w niekontrolowany sposób na trasę.

Kierowca lawety jest reanimowany.

Jak dowiedział się nasz reporter, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 11:00.

Kierowcy jadący z Warszawy w stronę Krakowa powinni korzystać z objazdu. Najlepiej skorzystać już ze zjazdu Skurów i dalej jechać drogami lokalnymi.


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: