Jezdnia krajowej "7" w kierunku Radomia jest zablokowana. Blokują ją mercedesy, które zjechały w niekontrolowany sposób na trasę.
Kierowca lawety jest reanimowany.
Jak dowiedział się nasz reporter, utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do godziny 11:00.
Kierowcy jadący z Warszawy w stronę Krakowa powinni korzystać z objazdu. Najlepiej skorzystać już ze zjazdu Skurów i dalej jechać drogami lokalnymi.