RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Star Wars" z lodu

Piątek, 13 listopada (14:12)

Wystawa "Disney on Ice" cieszyła się tak wielkim zainteresowaniem, że jej organizatorzy postanowili kolejny raz zaprezentować lodowe rzeźby. Tym razem tematem przewodnim były oczywiście kultowe "Gwiezdne wojny". Artyści wykuli z lodu m.in. Dartha Vadera, ewoki, szturmowców, Obi-Wan Kenobi'ego czy Darth Maula.

BE RTL TVI

Źródło:  

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: