RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sposób na upały? Uroczy husky schował się w... zamrażarce

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 3 lipca (23:00) Aktualizacja: Poniedziałek, 3 lipca (23:00)

Simba, uroczy husky z Ałtaju w Rosji znalazł sobie naprawdę nietypowe legowisko. Piesek postanowił zadomowić się w... zamrażarce.

Zwierzak, mimo nawoływań właściciela, nie chciał wyjść z zamrażarki, a nawet szczekał na niego i próbował ugryźć, gdy ten chciał swojego pupila wyciągnąć.




Źródło: RUPTLY/x-news
Tagi: pies lato
Dalsza część artykułu pod materiałem video: