Jak donosi "Daily Mail”, Leonardo DiCaprio spędził z Elą Kawalec czwartkowe popołudnie w jednym z nowojorskich parków. Para zjadła wspólnie lunch, a potem udała się na przejażdżkę rowerami.
Aktor ponoć przedstawił już polską modelkę, pracującą dla Elite Models Miami, swoim przyjaciołom.
Wcześniej para pojawiła się razem na przyjęciu. Według świadków DiCaprio i Kawalec świetnie się bawili podczas tej imprezy.
"Daily Mail"
(mpw)