RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pociąg uderzył w kozioł oporowy. Jechało nim ok. 500 pasażerów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 30 lipca (12:00)

Groźny incydent na dworcu Warszawa Wileńska. Pociąg osobowy Kolei Mazowieckich nie zatrzymał się przed końcem torów i uderzył w ogranicznik.

O poranku skład z Wołomina nie wyhamował na końcowej stacji Warszawa Wileńska i uderzył w kozioł oporowy. 

Jak ustalił reporter RMF MAXX Przemysław Mzyk, w dwuczłonowym pociągu jechało około 500 osób, na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Huk był ogromny, jakby bomba wybuchła. Musiał z dużą prędkością uderzyć - mówiła nam jedna z pasażerek.

Według Kolei Mazowieckich maszynista, który nie zatrzymał pociągu przed sygnałem stój, był trzeźwy. 

Obecnie na miejscu pracuje specjalna komisja, będzie ona wyjaśniać jak doszło to tego groźnego zdarzenia.

Źródło: RMF MAXX

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: