RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany jechał odebrać dziecko

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Policjanci z Opolszczyzny zatrzymali pijanego kierowcę, który jechał po dziecko.

34-latek z powiatu opolskiego tłumaczył funkcjonariuszom, że musi jak najszybciej odebrać dziecko z przedszkola.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, ze ma promil alkoholu w organizmie.

Nie miał też prawa jazdy. Dokument został mu odebrany w ubiegłym roku, kiedy również prowadził samochód "po pijaku". 

(ug)


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: