RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chcą pobić rekord Guinnessa w morsowaniu!

Wtorek, 22 października (12:17)

Już w najbliższy weekend w Warszawie na stadionie PGE Narodowy ruszą Targi SNOW EXPO. Będą im towarzyszyć Mistrzostwa Polski w morsowaniu. 26 października ekipa m.in. projektu Oswajamy Mróz będzie chciała pobić rekord Guinnessa w morsowaniu.

Pięć osób na zmianę - co 12 minut - będzie morsować przez 12 godzin bez przerwy. Oznacza to, że każdy z uczestników wejdzie w ciągu 12 godzin przynajmniej dwanaście razy do lodowatej wody na czas 12 minut, łącznie spędzając 2,5 godziny w zbiorniku z wodą o temperaturze 2-3 stopnie Celsjusza.

O szczegółach projektu opowiada Walerian Romanowski:

>>>>>TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁY <<<<<<<

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: