RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

41-latka zmarła po cesarce. Osierociła trójkę dzieci

Autor: Publikacja: Piątek, 13 stycznia (14:21) Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia (14:00)

Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 41-letniej kobiety, która zmarła w szpitalu w Kielcach po przeprowadzonym cesarskim cięciu. Dziecko przeżyło.

Do zdarzenia doszło 24 grudnia 2022 roku w Szpitalu Kieleckim im Św. Aleksandra.

Po zabiegu cesarskiego cięcia zmarła 41-letnia kobieta. Okoliczności śmierci wyjaśnia Prokuratura Regionalna w Krakowie. Na tę chwilę śledczy nie udzielają szczegółowych informacji w sprawie.

"Szpital jest gotów do współpracy z wszystkimi służbami w celu wyjaśnienia okoliczności sprawy oraz zapewnienia dziecku należytej opieki. Jednocześnie przekazujemy wyrazy współczucia rodzinie zmarłej" - napisali przedstawiciele lecznicy w oświadczeniu.

Jako pierwsze o zdarzeniu poinformowało "Echo Dnia". Z ustaleń dziennika wynika, że 41-letnia kobieta osierociła trójkę dzieci. Ma zająć się nimi teraz babcia. Ta powiedziała, że jej córka idąc do szpitala była pełna energii, wcześniej upiekła jeszcze ciasta na święta. 

Źródło: RMF FM/PAP
Tagi: Kielce

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: