RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Auto uderzyło w drzewo. Są ranni

Publikacja: Niedziela, 9 kwietnia (12:43) Aktualizacja: Niedziela, 9 kwietnia (12:00)

Wypadek w Pisarzowicach niedaleko Kamiennej Góry. Jak poinformowali strażacy - samochód osobowy uderzył tam w drzewo. 2 osoby zostały ranne.

Informację o wypadku na drodze wojewódzkiej numer 367 podała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. Strażacy przekazali, że doszło do niego w Wielkanocną Niedzielę (9.04), chwilę przed godziną 10.00.

W miejscowości Pisarzowice (powiat kamiennogórski) samochód osobowy uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 2 osoby odniosły urazy - poinformowała straż pożarna na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Droga prowadząca z Pisarzowic do Kamiennej Góry była nieprzejezdna. Utrudnienia trwały około pół godziny.

Źródło: Państwowa Straż Pożarna
Tagi: wypadek drzewo

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: