RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zderzenie dwóch busów na A4

Autor: Publikacja: Wtorek, 11 kwietnia (08:47) Aktualizacja: Wtorek, 11 kwietnia (08:00)

Gęsta mgła poważnie utrudniała nocą i rano jazdę po drogach w Śląskiem. Nocą przy bardzo ograniczonej widoczności w Mysłowicach na autostradzie A4 zderzyły się dwa busy. Dwie osoby zabrano do szpitala.

W obu samochodach było łącznie 18 osób. Ci, których nie zabrano do szpitala, zostali przewiezieni do hostelu w Mysłowicach.

Do zderzenia obu samochodów doszło około 1:30. Podróżowali nimi obywatele Ukrainy.

Wypadek wydarzył się w rejonie remontowanego i zwężonego odcinka autostrady na pasach w stronę Krakowa. Strażacy musieli uwalniać dwie zakleszczone osoby.

Wszyscy podróżujący zostali przebadani na miejscu. Akcja strażaków na miejscu trwała ponad 4 godziny i zakończyła się rano.

 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: