RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odnalazł się poszukiwany 9-latek

Opracowanie: Publikacja: Piątek, 7 lipca (20:36) Aktualizacja: Piątek, 7 lipca (22:00)

Odnaleziono 9-letniego chłopca, który był poszukiwany w piątek po tym jak rano wyszedł z domu w Tarnowskich Górach - poinformowała wieczorem policja.

Chłopiec wyszedł z domu ok. godz. 9 rano. 

Jak informowała policja, ok. godz. 20.00 widziany był w centrum handlowym w Bytomiu. Ubrany był w granatową koszulkę z krótkim rękawem, długie czarne spodnie z czarnym paskiem, buty ciemne z białą podeszwą i czerwonymi wstawkami.

Wieczorem policja podała, że chłopiec odnalazł się cały i zdrowy na terenie Bytomia i wraca do domu.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: