RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samochodowy rajd wśród cmentarnych nagrobków

Publikacja: Sobota, 1 listopada (20:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczyt głupoty w Rzeszowie. W dzielnicy Wilkowyja 48-letni kierowca poloneza wraz z dwoma pasażerami urządził sobie rajd po cmentarzu. Uszkadzali nagrobki i wywołali popłoch wśród odwiedzających groby. Wezwano policję. Wszyscy mężczyźni byli pijani.

O przebiegu zajścia opowiedział w rozmowie z dziennikarzem RMF FM Tomaszem Staniszewskim rzecznik podkarpackiej policji Mariusz Skiba:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: