RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Czterolatek sam wyszedł ze szpitala. Błąkał się po ulicy

Opracowanie: Publikacja: Czwartek, 27 lipca (11:45) Aktualizacja: Czwartek, 27 lipca (12:00)

Czterolatek wyszedł sam ze szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Dziecku na szczęście nic się nie stało. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem.

Dziecko stało samo na chodniku przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Zwróciła na nie uwagę jedna z kobiet, która przejeżdżała tam samochodem. Powiadomiła policję.

Kiedy przyjechali funkcjonariusze, okazało się, że chłopiec ma 4 lata. 

Ustalono, że wyszedł z Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej na ulicy 3 Maja. Był więc w jego rejonie - przekazuje policja. 

Na miejscu pojawił się też pracownik oddziału rehabilitacyjnego, który szukał dziecka.

Maluchowi nic się nie stało. Wychodząc ze szpitala, miał skorzystać z ogólnodostępnych drzwi. 

Policjanci zajmują się ustaleniem tego, jak to się stało, że 4-latek wyszedł sam z placówki.

 

 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: