W wagonie nie było ludzi. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej.
Jak powiedział nam przedstawiciel PKP PLK, prowadzona akcja gaśnicza nie wpływa na ruch pociągów.
Na bocznicy kolejowej koło dworca w Kielcach zapalił się wagon. Nie ma osób poszkodowanych.
W wagonie nie było ludzi. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej.
Jak powiedział nam przedstawiciel PKP PLK, prowadzona akcja gaśnicza nie wpływa na ruch pociągów.