RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Białe szaleństwo w Lublinie

Publikacja: Sobota, 3 stycznia (14:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po jednej stronie biurowce i tak zwane nowe centrum, po drugiej - stok narciarski. Tak właśnie jest w Lublinie na tzw. Globusie. Górka ma już dwadzieścia lat, ale dopiero w ubiegłym roku wybudowano tam wyciągi. A te po paru dniach mrozu wreszcie ruszyły pełną parą.

Tagi: Lublin

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: