"Meghan i Kate zadały kłam plotkom o konflikcie", "Meghan Markle i Kate Middleton wyglądały jak najlepsze przyjaciółki"… Zdjęcia uśmiechniętych księżnych Meghan i Kate - idących ramię w ramię, oczywiście w towarzystwie mężów: Harry’ego i Williama, w kierunku kościoła w Sandringham na coroczną bożonarodzeniową mszę - obiegły brytyjskie tabloidy, które zgodnie komentują: księżniczki dały odpór plotkom o konflikcie!

Brytyjska rodzina królewska tradycyjnie spotka się w Boże Narodzenie na mszy w kościele w Sandringham. Nie inaczej było w tym roku - tym razem jednak uwaga mediów skupiona była przede wszystkim na relacjach między żonami książąt Williama i Harry’ego.

Od pewnego czasu bowiem pojawiały się doniesienia o konflikcie między księżnymi, który miał wpłynąć również na relacje między braćmi.

Kate i Meghan nie dały tabloidom pretekstu do podsycania plotek: do kościoła w maszerowały ramię w ramię, gawędząc i uśmiechając się - i nie zdradzając jakichkolwiek oznak wzajemnej niechęci. Towarzyszyli, równie uśmiechnięci, mężowie.


W dorocznej mszy w Sandringham nie uczestniczył tym razem mąż królowej Elżbiety II, książę Filip. Pałac Buckingham zapewnił, że 97-letni Filip jest "w dobrym zdrowiu", ale zdecydował, że chce spędzić ten dzień z rodziną "prywatnie".

W Sandringham nie pojawiła się również księżna Camilla, żona następcy tronu księcia Karola, która - jak podały media - jest przeziębiona.


Zobaczcie film z Sandringham opublikowany przez "The Sun"! >>>>

Zobaczcie film z Sandringham opublikowany przez "The Mirror"! >>>>


Na podstawie: "The Sun""The Mirror".