Za nami III Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów! W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości ponownie spotkaliśmy się na Rynku Głównym w Krakowie. Towarzyszyły nam gwiazdy: m.in. Sarsa i Artur Gadowski z zespołem IRA. Było pięknie i radośnie!

Już po raz trzeci spotkaliśmy się w Krakowie, by śpiewać największe polskie hity. Chcieliśmy w ten sposób muzycznie uczcić Święto Niepodległości. 

Gwiazdy, które w tym roku towarzyszyły nam w niepodległościowym śpiewaniu, to Sarsa, Anna Karwan, Marta Gałuszewska i zespół IRA.

Pod sceną zebrał się radosny tłum słuchaczy RMF FM. 

Spotkanie rozpoczęliśmy oczywiście od wspólnego odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego"!

Później pojawiły się m.in. przeboje Perfectu, Kobranocki, Marka Grechuty, Bajmu i zespołu IRA. Na finał rozbrzmiał "Krakowski spleen" zespołu Maanam.

Zobaczcie zapis wideo całej imprezy na krakowskim Rynku Głównym!

Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów wspiera Urząd Miasta Krakowa i prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Jak było w poprzednich latach?

Podczas I Ogólnopolskiego śpiewania biało-czerwonych przebojów w 2016 roku, wspólnie zaśpiewaliśmy między innymi hit - "Chcemy być sobą" grupy Perfect.

W ubiegłym roku nasze karaoke niosło się aż po krakowskich plantach. Razem z Lady Pank, Mateuszem Ziółko oraz Sound'n'Grace śpiewaliśmy wspaniałe przeboje - w tym "Zawsze tam gdzie Ty"!

Możesz też posłuchać relacji z tego wydarzenia na platformie RMFon

Opracowanie: