Składniki na ok. 3 porcje:
- kilka kawałków arbuza
- jeden mały ogórek
- liście mięty
- sok z połowy cytryny
- łyżka miodu
- lód
Przygotowanie:
Z arbuza usuwamy pestki. Mieszamy z pokrojonym na kawałki ogórkiem. Dodajemy wyciśnięty sok z połowy cytryny i kilka listków mięty. Miksujemy w blenderze. Jeśli chcemy, by napój był słodszy: dodajemy łyżkę miodu. Kruszymy lód, który przekładamy do wysokiego naczynia. Dolewamy napój. Gotowe!