17 kwietnia w Kraków Arenie wystąpi brytyjska gwiazda muzyki pop Robbie Williams. Muzyk w przyszłym roku odwiedzi Polskę w ramach europejskiej trasy koncertowej "Let Me Entertain You Tour". Patronem medialnym koncertu jest RMF FM.

Pierwszy koncert na trasie odbędzie się w Madrycie 25 marca a koncertem zamykającym tour będzie występ 2 maja w Izraelu. W wielu krajach Robbie Williams zagra po raz pierwszy. Trasa "Let Me Entertain You" będzie podróżą przez obszerny katalog muzyczny artysty w tym jego największych i najsłynniejszych przebojów.

Robbie Williams zaczynał karierę w 1991 roku, kiedy dołączył do grupy Take That. Kilka lat później odszedł z zespołu i rozpoczął solową karierę.

Trasa koncertowa Robbie Williamsa:

25 marzec - Barclaycard Center - Madrid, Hiszpania
27 marzec - Palau Sant Jordi - Barcelona, Hiszpania
30 marzec - Zénith - Paris, Francja
5  kwiecień - Zalgaris Arena - Kaunas, Litwa
6  kwiecień - Arena Riga - Riga, Łotwa
9  kwiecień - SKK Arena - St. Petersburg, Rosja
12 kwiecień - Olympic Arena - Moscow, Rosja
15 kwiecień - Minsk Arena - Minsk, Białoruś
17 kwiecień - Kraków Arena - Kraków, Polska
18 kwiecień - Slovnaft Arena - Bratislava, Słowacja
21 kwiecień - Tips Arena - Linz, Austria
2   maj - Hayarkon Park - Tel Aviv, Izrael

Bilety na koncerty z wyjątkiem Hiszpanii w sprzedaży pojawią się od 7 listopada. Wejściówki na występy w Madrycie i Barcelonie będzie można kupić od 6 listopada. Informacje na temat przedsprzedaży biletów znajdziecie m.in. na stronie robbiewilliams.com. 

Został ojcem nie tylko na Twitterze

Kilka dni temu muzyk został ojcem. Zamieścił wideo z relacją z sali porodowej na swoim Twitterze. Pokazał zabawne fragmenty, ale i trudniejsze chwile... Po wszystkim razem z żoną podziękował fanom za obecność.

Nigdy nie byłem aż tak zakochany i nigdy wcześniej nie byłem tak dumny z mojej żony. Ona jest absolutnie nadzwyczajna. Dziękujemy, że z nami jesteście. Żadne kobiety nie ucierpiały ani nie posmutniały w trakcie tworzenia tego wideo. Przesyłamy wam mnóstwo miłości - powiedział muzyk.

40-letni Robbie i 35-letnia aktorka Ayda Field mają już 2-letnią córkę Theodorę Rose Williams. Są małżeństwem od 2010 roku. Para jeszcze nie podjęła decyzji, jakie imię nada swojemu synkowi.