​Wkrótce premiera oficjalnego teledysku do piosenki "Porady na zdrady (Dreszcze)" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej promującej film "Porady na zdrady" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. "Ma w sobie duży potencjał" - tak o utworze mówi artystka. Wszystko wskazuje na to, że utwór stanie się muzycznym hitem.

"Ta piosenka przeleżała w szufladzie kilka lat i nawet był plan, aby trafiła na płytę "Dla naiwnych marzycieli". Nie udało nam się jednak wtedy znaleźć dobrego sposobu na jej aranżację. Kluczem okazał się film i propozycja napisania do niego utworu. Od razu pomyślałam o tej piosence, bo zawsze wierzyłam, że ma w sobie duży potencjał" - mówi wokalistka o piosence promującej film Zatorskiego.

Ania Dąbrowska - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej piosenki osiągają wielomilionową liczbę wyświetleń na samym tylko kanale YouTube. Pięć spośród sześciu jej studyjnych albumów osiągnęło status platynowej płyty. Artystka jest ośmiokrotną laureatką Nagrody Muzycznej Fryderyk.

Na jej koncie znajdują się również dwie statuetki Eska Music Awards oraz wyróżnienia "Byk Sukcesu" i "As EMPiKu". Jej najnowszy utwór "Porady na zdrady (Dreszcze)" będzie promował "Porady na zdrady", czyli nową komedię Ryszarda Zatorskiego - twórcy takich hitów jak: "Nigdy w życiu!", "Dlaczego nie!" i "Tylko mnie kochaj".

To już druga filmowa przygoda Ani Dąbrowskiej. W 2009 roku nagrała piosenkę "Nigdy nie mów nigdy" do kinowej produkcji o tym samym tytule.

Gwiazdorska obsada filmu

W nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego w rolach głównych wystąpią między innymi Magdalena Lamparska, Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Weronika Rosati i Tomasz Karolak.

Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia opisane w bestsellerowej książce o tym samym tytule. Produkcją zajęli się specjaliści od kinowych przebojów, mający na swoim koncie "To nie tak jak myślisz, kotku" i "Śniadanie do łóżka".

O czym opowiada film?

Zdradzona w dniu ślubu Kalina (Magdalena Lamparska) i porzucona przez chłopaka Fretka (Anna Dereszowska), rozkręcają nietypowy biznes, który raz na zawsze ma rozwiązać problemy z męską wiernością. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów.

Wszystko idzie dobrze do chwili, gdy Kalina ma uwieść Macieja (Mikołaj Roznerski) - coacha i specjalistę do spraw damsko-męskich. Jego żona Beata (Weronika Rosati) podejrzewa go o zdradę i chce mieć na to niezbite dowody.

Kalina doceniając klasę "przeciwnika", bierze się do pracy ze zdwojoną energią. Jednak tym razem cały plan bierze w łeb. Maciej nie jest taki, jak inni mężczyźni, których z łatwością udało się przyłapać na zdradzie.

Film wejdzie do kin 24 lutego!