RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jak badać swoje piersi?

Publikacja: Środa, 4 października (12:26)

Październik to Miesiąc Walki z Rakiem Piersi. Mimo wielu kampanii społecznych, Polki nadal nie chcą się badać. Tymczasem właśnie profilaktyka to najmocniejsza broń. Rocznie diagnozę "rak piersi" w Polsce słyszy 17 tysięcy kobiet. Na zachorowalność na raka piersi w dużej mierze wpływają geny.

Jak mówią specjaliści, każda kobieta powinna badać swoje piersi przynajmniej raz w miesiącu. Zobacz, jak zrobić to prawidłowo:

Źródło: Twoje Zdrowie

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: