Sprawą zajmuje się prokuratura i interesuje się Pełnomocnik Rządu ds. Walki z Korupcją.
Urzędnicy odpierają zarzuty i tłumaczą, że to nie była sprzedaż gruntu, ale praw do wieczystego użytkowania.
W każdej chwili firma może wykupić grunt na własność.
Radomsko w Łódzkiem aż huczy od plotek i spekulacji, po tym, jak wyszło na jaw, że miejska działka została sprzedana za 8 złotych metr kwadratowy.