Wszyscy mieli ze sobą dzwonki, trąbki, gwizdki - cokolwiek, czym można było zrobić trochę hałasu.
Rowerzyści przejechali przez centrum Torunia i na koniec imprezy ułożyli z siebie napis "I Love Bicycle". Rowerowe motto zostało sfotografowane z powietrza, a zdjęcie będzie dostępne w formie pocztówki.