RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wicemarszałek Śląska wziął 0,5 mln zł łapówki?

Autor: Publikacja: Wtorek, 4 grudnia (21:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Taką tezę stawiają prokuratorzy z poznańskiego wydziału Prokuratury Krajowej, dokąd trafił Grzegorz S. i 9 innych osób ze Śląska. Wszyscy mieli brać łapówki za ustawianie przetargów na rzecz jednej firmy, dzięki czemu dostarczała ona sprzęt do co najmniej 5 placówek, których zatrzymani byli wice- lub dyrektorami.

Tagi: łapówka

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: