CZEKAM.
Mam nadzieję, że wieczorem, po "paplamentarnej pyskusji" (cytat z Tomasza Skorego) będę mogła napisać ciąg dalszy.
W oczekiwaniu na lepsze czasy : )
No to...
No to...
CZEKAM.
Mam nadzieję, że wieczorem, po "paplamentarnej pyskusji" (cytat z Tomasza Skorego) będę mogła napisać ciąg dalszy.