RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Udręka i ekstaza

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Uwielbiam i nienawidzę. Ten moment, gdy polityka schodzi na plan dalszy, gdy liczy się tylko to, że są Mistrzostwa Europy i że jest gorąco, to dla kogoś kto zajmuje się polityką i musi codziennie zapewnić "radiu i światu" ciekawego gościa czas straszny. Rozmowy o piłce - w obliczu tego, że wszyscy mówią o piłce, a Bońkowie, Hajtowie, Świerczewscy, Tomaszewscy i Strejlauowie nie schodzą z anten - są mało produktywne, rozmowy o polityce - łudzę się, że może i ciekawe, problem tylko w tym, że nie za bardzo jest o czym rozmawiać..... To powody dla których nienawidzę..... Ale i uwielbiam.... Bo to, że jest tak gorąco, że tam grają, a tu kibicują, to frajda sama w sobie, ale też jaskółka tego, że niedługo wakacje. Jeszcze dziesięć dni, osiem wywiadów w radiu, trzy w telewizji i koniec sezonu. Koniec...., ale kogo zaprosić na jutro?

Tagi: wakacje
Dalsza część artykułu pod materiałem video: