SONDA: Więcej Polaków do Afganistanu
W lutym do Afganistanu ma trafić dodatkowy batalion polskich żołnierzy. Nasze wojsko ma wspomóc kontyngent NATO w walce z talibami. Tylko w przyszłym roku z budżetu MON trzeba będzie wydać na tę misję ok. 300 mln złotych.