RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siłownia tylko dla bab - przepraszam Pań

Publikacja: Środa, 23 kwietnia (15:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Równouprawnienie zostawiamy za drzwiami - w Lublinie ruszyła pierwsza siłownia i klub fitness tylko dla kobiet.

Mężczyźni mogą co najwyżej napić się kawy w ogólnodostępnej kawiarance. Jest nawet pokój dziecinny i opiekunka, żeby kobiety nie musiały z powodu opieki nad pociechą rezygnować z dbania o własną figurę.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: