RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PŚ w biathlonie: Polki dziesiąte

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rosjanki wygrały w Hochfilzen bieg sztafetowy 4x6 km biathlonowego Pucharu Świata, wyprzedzając Niemki i Norweżki. Polki, biegnące w składzie: Krystyna Pałka, Magdalena Nykiel, Magdalena Gwizdoń i Katarzyna Ponikwia, uplasowały się na dziesiątej pozycji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: