RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

PKP - Po co Koleje Państwu?

Publikacja: Wtorek, 21 grudnia (06:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mieliśmy już przyjazne państwo sprzyjające przedsiębiorcom. A co z przedsiębiorczymi Polakami, którzy każdego dnia korzystają z kolei?

Znaleźć peron, pociąg, dojechać na czas: to dopiero wyczyn! Dlatego pytam: PKP? Może czas pozrzucać prezesów ze stołków i otworzyć drogę konkurencji? A może jeszcze na to to za wcześnie ? Co Wy na to?

Źródło: RMF FM FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: