RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ozimek czeka na zwolnienia

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Będą zbiorowe zwolnienia w hucie "Małapanew" w Ozimku pod Opolem. Pierwsze wypowiedzenia mają być wręczane w tym miesiącu. Listy zwalnianych jeszcze nie ma. Zarząd zakładu tłumaczy,że zwolnienia są konieczne,bo huta ma coraz mniej zamówień. W podopolskim Oizmku mieszka około 10-u tysięcy ludzi.Co dziesiąty mieszkaniec pracuje w hucie.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: