RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Niewygodne zaproszenie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tylko co 10. wrocławianka skorzystała z bezpłatnej mammografii i USG piersi. Korytarze w dolnośląskim centrum onkologii świecą pustkami, bo nie ma chętnych do badania.

Lekarze alarmują, bo to właśnie wrocławianki, w porównani z mieszkankami innych polskich miast, najczęściej chorują na raka piersi. Zdecydowana większość z nich omija bowiem gabinety lekarskie szerokim łukiem.

Tagi: rak piersi

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: