No cóż...
Nie zawsze kobiety mają rację.
Mało tego!
Nie zawsze potrafią się do tego przyznać.
i tu właśnie dochodzimy do meritum. Zamierzam przyznawać się do tego jak jest.
Zresztą jak słychać, nie ja pierwsza.
Temat, który nieustannie krąży mi i zapewne wielu z was - po głowie - WYBORY... Kiedy ???
Jeżeli wam się wydaje, że Donald Tusk powiedział to podczas TEGO kryzysu, to jesteście w błędzie. To była wypowiedź z grudnia zeszłego roku !!!!
Jak mówić o polityce, jak mówić o kampanii wyborczej, żeby w naszych głowach zostało coś więcej niż mętlik ????
Jeszcze nie wiem, ale muszę o tym pomyśleć.
P.S. Historia zatoczyła koło... Na pierwszej stronie naszego dziennika tytuł - Kaczmarek krył Rywina ???
Szkoda, że ciągle nie odpowiedzieliśmy na pytanie kogo krył Rywin.