Sezon 2019 otworzył końcem kwietnia Rajd Świdnicki-Krause. Następnie załogi rywalizowały podczas Rajdu Nadwiślańskiego. Dwa kolejne rajdy w kalendarzu to rundy szutrowe, czyli Rajd Polski oraz Rajd Elektreny. W drugiej połowie roku czekają nas jeszcze Rajd Rzeszowski, Rajd Śląska i na koniec zmagań Rajd Dolnośląski.
W kalendarzu Motul HRSMP znalazły się wszystkie rundy RSMP rozgrywane w Polsce. "Historyki" nie pojawią się więc jedynie na Rajdzie Elektreny.