Są tacy co pewnie tak robią. Jednak wielu z nas...
Jak się nie ubierać?
Kiedy wracasz do domu czy zostajesz w przesiąkniętym smogiem, potem i dymem papierosowym ubraniu czy przebierasz się w przesiąkniętą tanią musztardą, uciapaną wodnistym ketchupem oraz ochlapaną ohydnie cuchnącym olejem z trzydziestego pierwszego tłoczenia siatkową podkoszulkę i fioletowe spodnie?