RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdzie król chodzi piechotą?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Skorzystać z własnej toalety czy TOI TOI? Dylemat mają mieszkańcy bloku przy Przyjaźni 1 na lubelskich Tatarach. Miejskie wodociągi robią remont kanalizacji.

Miało nie być wody. Wywieszono więc informacje o tym, że z toalet w domach korzystać nie wolno i ustawiono przenośne toalety. Woda jest, a ludzie nie wiedzą, czy mogą skorzystać z domowego przybytku, czy nie? Powstało nie lada zamieszanie.

[obraz:3215_big.jpg::left]

[obraz:3215_a_big.jpg::left]

[obraz:3215_b_big.jpg::left]

Jak dowiedział się w miejskich wodociągach reporter RMF Krzysztof Kot - zalecane jest korzystanie z TOI-TOI, bo kanał zapasowy nie jest w stanie pomieścić wszystkich ścieków, gdyby mieszkańcy chcieli korzystać z własnych toalet.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: