RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gaz na ulicach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

300 litrów chloru wydostało się z rozszczelnionej beczki na terenie należącym do poznańskich wodociągów. Dwóch strażaków i pięciu pracowników firmy wodociągowej z objawami zatrucia chlorem trafiło do szpitala na obserwację. Na ból głowy i brzucha skarżyło się też ponad trzydziestu uczniów szkoły podstawowej.

Tagi: gaz ekologia
Dalsza część artykułu pod materiałem video: